Kamulaştırmakta olduğunuz taşınmazlara ilişkin tapu, kadastro ve nüfus bilgilerini edinir, saklar ve sorgular.
Tüm kamulaştırma ve dava süreçlerinizi yakından takip eder, neye ne kadar ödediğinizi ayrıntılı bir şekilde raporlayabilir. Kısacası artık kamulaştırma işlemleriniz sizin kontrolünüzde...

Kamulaştırma Planlarının Gösterimi

Ana sayfada harita üzerinde sisteme aktarılmış olan tüm kamulaştırma planlarının eksenleri yer almaktadır. Kamulaştırma planları sistemde il, ilçe ve mahalle sıralaması ile listelenir. Plan detayına girildiği zaman plana ait parseller listelenir ve harita üzerinde gösterilir.

 

Duruma Özel Raporlama Seçeneği

İsteğinize göre finans, hukuk, kamulaştırma ve ödeme gruplarına ait detaylı rapor sunar. Ayrıca raporlar excel veya pdf formatında indirebilmenize olanak tanır.

 

Tematik Raporlama Seçeneği

Sistem tarafından belirtilen filtre seçeneklerine göre ilgili plan üzerindeki parseller farklı renklendirmeler ile anlık olarak raporlanarak kullanıcıya sunulur.

 

Akıllı Arama ile Hızlı Erişim

Taşınmazınıa ilişkin tüm evrak, resim vb. dökümanlarınızı sayısal ortdamda saklayabilir, gerektiğinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. PDF, Word, Excel gibi ofis uygulamalarına ait dosyalarınızı saklayabildiğiniz gibi taşınmaza ilişkin CAD vb. veri dosyalarınızı da erişilebilir kılarsınız.

 

Gelişmiş Parsel Detayı Penceresi

Gelişmiş parsel penceresi birden fazla fonksiyonu içerisinde barındırmaktadır. Parsel detay penceresi özet alanı ile parsele ilişkin tüm özet bilgileri kullanıcıya hızlı ve kolay şekilde sunmaktadır. Ayrıca Kamulaştırma ve Kıymetlendirme, ödemeler, malikler, görüşmeler, davalar gibi kamulaştırmaya teşkil edecek olan tüm fonksiyonları içerir.

 

TAKBIS ile Parsellerin Güncel Durumları

Eşsiz TAKBİS ve MEGSİS bağlantı yetenekleri sayesinde tapu sicilinde adınıza kayıtlı taşınmazları size bir tıkla listeler, seçtiğiniz herhangi bir taşınmazı çevrimdışı olarak saklar ve raporlamalarınıza dahil eder.

Saklama işlemi esnasında, taşınmazınıza ilişkin şerh, beyan, irtifak, rehin, malik, yevmiye gibi tüm detaylar saklandığı gibi, taşınmaz kadastro durumu da coğrafi olarak kaydedilir.

 

 

Dokümanların Dijital Ortama Aktarılması

Kullanıcılar taranmış olan dokümanları, doküman tipleri ile birlikte dijital ortama aktarıp kişi veya parsel ile ilişkili bir şekilde saklayabilirler.

Daha Yakından İnceleyin